Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Banesë me qira në lagjen Arberia/Dragodan ,Banesa eshte extra e mobiluar me te gjitha elementet Rruga Ferid Curri afer Ambasades Amerikane dhe Viva Fresh.
Kati 2, posedon ashensor. Banesa është e lirë nga muaji maj.
Sipërfaqe:90 m2
Çmimi i qirasë:i diskutueshem.
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë ndaras
♦2Dhomë gjumi
♦Banjo dhe wc
♦2 Ballkona
♦Korridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)