Banesë me qira
300.00 €

  • Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 23.05.2024

Ofrohet për #Qira Banesa 62m² në Arbëri.
Banesa gjendet në katin e 3-të Hyrja e 7 nr 13 në rrugën "Vicianum" perballe me marketin "Meridian Expres" dhe Komunës së re.
Banesa ka hapsirë të mjaftueshme për banim dhe është e mobiluar komplet. Banesa është në kompleksin e ndertuar nga kompania "Tregtia" me cilësi të lartë ndërtimi në një lokacion ideal dhe ofron kushte shumë të mira për banim, posedon ashensor, nxemje me Termokos si dhe parking të mjaftueshëm para baneses
Banesa është e lirë nga muaji qershor, mund ta rezervoni që tani.
Çmimi:300
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni me Kuzhinë
• Dhomë Gjumi
• Koridor
• Banjo
• Ballkon

Kodi: 3038
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)