Banesë me qira
350.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 23.05.2024

Lëshohet me qira banesa në Arberi, Rr.Ferid Curri, Llamella B. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet funksionale. Në katin e 3, ka ashensor.
Ka hapësirë të mjaftueshme për parkim. Ndodhet në një lokacion shumë te përshtatshem me qasje të shpejtë në rrugët kryesore.
Sipërfaqe: 80m²
Çmimi: 450
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• Koridor
• Ballkon

045 190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)