Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Arbëri - Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.05.2024
Ndryshuar me 12.06.2024

▪️Afër Komunes së re, te Avicena, banesat e Tregtisë, me 65 m2, kati 5 me lift, me sistem të ngrohjes me Termokos, ka klimë, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

ID e pronës: 0236

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)