Banesë me qira
300.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Çmimi: 300
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)