Banesë me qira
220.00 €

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen Arbëria. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Sipërfaqe:45m²
Çmimi: 220
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon nuk ka

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)