Banesë me qira
200.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banesa me qira 2 dhomëshe Arberi mbrapa ministris se Shendetsis. Kati 1.Çmimi: 200€.

Afer Lagjes Top Hane.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhome të gjumit,
1 Banjo
Ballkon dhe korridor.

Komplet e mobiluar, ujë dhe rrym 24H.

+383/ 45298 289(VIBER).
045298289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)