Banesë me qira
450.00 €

  • Arbëri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Çmimi: 450
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo/WC
• Ballkon
• Koridor
Kodi: 3076
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)