Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Super banesë me qira në lagjen Arbëria, rruga Vicianum afer Komunes se re dhe Viva Fresh Market dhe Five Star
Banesa është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për familjarë.
Banesa ka të gjitha pajisjet funksionale. Ka hapësirë të mjaftueshme. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje direkte në rrugën kryesore dhe me të gjitha shërbimet e nevojshme.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike lift funksional
Sipërfaqja: 117m²
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi (njera dhome me garderobi)
• Banjo
• Depo
• WC
• 2 Ballkona
• Koridore

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)