Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Arbëri Dragodan????, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Arbëri Dragodan????

▪️Çmimi: 450€????

▪️Përballë Minimax, te Ambasador Residence, kati 2, me 90m², me klimë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo
▪️Wc, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)