Banesë me qira
280.00 €

  • Arbëri, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.06.2024

Lëshoj banesë me qira në Arbëri, banesa gjendet përball komunës së re, afër Meridianit.
Banesa ndodhet në katin e 5, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Gjendet në një ndër lagjet më të përshtatme për banim, në afërsi të çdo shërbimi që është i nevojshëm për banorë.
Çmimi: 280
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)