Banesë me qira
400.00 €

  • Arbëria , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 17.06.2024
Ndryshuar me 09.07.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, Është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka hapësirë të mjaftueshme për familjarë.
Ndodhet në katin e 1.
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Ballkon
• Koridor

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)