Banesë me qira
350.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24239

Banesa gjendet në Arbëri (Dragodan) afër Amasades Amerikane, ka sipërfaqe 89m².

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo, dy banjo dhe ballkon.

Banesa posedon dhe garazhë.

Cmimi me garazhë është 400 euro.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)