Banesë me qira
400.00 €

  • Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 28.08.2019
Është shikuar 24 herë
 

Banesë me qira në Prishtinë, lagjen Arberi/Dragodan, banesa është ndertim i ri, kati i III-të.
Banesa posedon:
2 dhom te fjetjes,
Dhom te dites,
Kuzhin ndaras,
Koridor,
Banjo, wc,
Depo-shpajz dhe
Ballkon,
e mobiluar komplet me mobile moderne.
Çmimi: 400 €/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986

E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)