Banesë me qira
230.00 €

  • Arbëri-Dragodan , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 11 herë
 

▪️Afër Komunes së re, me 55m2 kati 3 me lift,me sistem te ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️dhomë e gjumit,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

044 599 989 + Viber +Whatsapp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)