Banesë me qira
270.00 €

  • Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 14.06.2021
Është shikuar 41 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia, banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne afer komunes se re ,Viva fresh Meridian dhe Five Star
Kati:3-te
Sipërfaqe:58m2
Çmimi I qirasë:270€ plus depoziti i obliguar
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)