Banesë me qira
280.00 €

  • Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 17.09.2021
Është shikuar 15 herë
 

Ofrohet për qera banesa komode në Arbëri. Banesa është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme duke ofruar kushte shumë të mira banimi.
Qmimi: 280 €
Sallon dhe Kuzhinë
2 dhoma gjumi
Banjo
Wc
Shpajz
ballkon
Siperfaqe 85m²

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)