Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë me qira në Arbëri-Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 6 herë
 

kompleksi "Redoni", me 100m2, katin e 4-të me lift, sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma të gjumit,
▪️ 2 banjo,
▪️ shpajz dhe
▪️ 2 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)