Banesë me qira
250.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 5 herë
 

Banesa ndodhet në katin e 1-të dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe ka çasje shumë të shpejtë në qytet.
Banesë me qira në lagjen Arberi, afer Komunes se re , rruga Vicianum perballe me Meridian Market ,banesa eshte e mobiluar ne teresi,
Kati:1
Sipërfaqe:60
Çmimi i qirasë:250 plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Banesa e lire nga dt 24.11
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)