Banesë me qira
250.00 €

  • Bashkim Fehmiu, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.12.2021
Ndryshuar me 06.12.2021
Është shikuar 8 herë
 

Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim dhe ka çasje shumë të shpejtë në qytet.
Banesë me qira në lagjen Arberi, afer Komunes se re , rruga Bashkim Fehmiu perballe me caffe Bar Bike ,banesa eshte e mobiluar ne teresi,
Kati:4
Sipërfaqe:55
Çmimi i qirasë:250 plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Rezervo tani
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)