Shtëpi me qira
270.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet shtepia me #qira në lagjën Arberia

– ID:1981
– Lokacioni:Arberia,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:120 m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 270€ ????

Lëshohet #shtepia me #qira në lagjën Arberia , afer Kforit ne rr. Fadil Bala ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tre dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, dhe podrum. Shtepia është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar. Shtepia ka 3 ari oborr.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)