Shtëpi me qira
1200.00 €

  • Arberi - Dragodan, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 10 herë
 

Shtepi 200m2 me qira ne "Arberi - Dragodan" sakte prane me "Ambasada Gjermane" dhe "Kfor". Shtepia shtrihet ne dy kate dhe nenkulem, posedon 10 ari hapsire toke - truall qe shfrytezohet nga qiramarresi, shtepia ka kete renditje:
Kati perdhes
- Dhome ndeje
- Kuzhine
- Banjo
- Shpajz (me rezervar uji 1000l)
Kati i pare
- 3 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase (siperfaqe prej 30m2)

Ne perdhes ka garazhde per veture, dhe nje shupe (depo) ku jane te vendosure ngrohja qendrore me nafte ose me thengjill (opsionale)
Shtepia leshohet per afat te gjate kohezgjatje minimum 3 vite, e favorshme per staf nderkombetar gjerman duke llogarit afersin me ambasade, ose mund te shfrytezohet edhe per veprimtari afariste zyre me kohezgjatje afat te gjate, ofrohet e pa mobiluar
R2142
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)