Banesa në shitje
76000.00 €

  • SHITET Banesa në Bregun e Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 23 herë
 

▪️tek Banesat e Bardha, me flete poseduese, Rruga "Kodra e Diellit", me 64.14m2 (Neto), kati 1, komplet e Renovuar, banesa është me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë me trapezari,
▪️dhomë te gjumit
▪️banjo
▪️depo dhe
▪️ballkon.
- Lokacioni; ( https://maps.google.com/maps?q=42.6574096,21.1829550 )
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit