Banesë me qira
500.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

Banesë me qira në lagjen Bregu i Diellit ,rruga afer Xhamise dhe Banesave te Bardha kati i 4 ,
Banesa eshte extra e mobiluar ne teresi e pabanuar me pare pas renovimit
Banesa pritet te kete nxemje me termokos
Kati: 4 lift nuk ka
Sipërfaqe:80m2
Çmimi i qirasë: 500 plus depozita
Renditja:
♦Sallon, kuzhinë ndaras dhe shpajz
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor i madh

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit