Banesë me qira
250.00 €

  • Mbi Fakultetin Teknik , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Ipet me qira banesa 2 Dhomeshe ne Bregun e Diellit ( Mbi Fakultetin Teknik afer shkolles Ismail Qemaili ) me siperfaqe 65m2 , Kati 3- pa lift, Ngrohja me termokos

Çmimi: 250€

Sallon me kuzhine ndaras
Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar, Ngrohja me termokos,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit