Banesë me qira
300.00 €

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Bregu i diellit

– ID:2011
– Lokacioni:Bregu i diellit, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:83m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 300€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën bregu i diellit ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit