Banesë me qira
280.00 €

  • Ofrohet per qira, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 27.09.2023

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Bregu i diellit objekti Famis.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin,dhoma gjumi dy,banjo,teras,kati i 3 me lift.
Qmimi:280 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit