Banesë me qira
Me marrëveshje

  • bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i Diellit

– ID:1017
– Lokacioni:Bregu i Diellit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati: 3
– Siperfaqe:93m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: I negociushem €

Lëshohet banesa me qira në lagjën Bregu i diellit ne Prishtine, rr. Shaqir Igrishta afer furres Epoka. Banesa gjendet ne Kompleksin banesor Arcadis 2, kati i trete, siperfaqe 93 m2, dhe posedon sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo me wc dhe nje wc tjeter ndaras, ballkoni i madh me pamje kah jug perendimi, ngrohja qendrore neper dysheme me rryme elektrike, roletat me rryme, xhamat e dritareve 4 stinore, termoizolimi i baneses shume i mire, ndertesa posedon dy lifta, kendin e lojrave per femije si dhe hapesiren e perbashket per eveminente te banoreve. Banesa ka edhe garazhen nentokesore!

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit