Banesë me qira
450.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standartit.
Banesa është e mobiluar në mënyrë moderne dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme, është ndërtesë e re dhe ka hapësirë të mjaftueshme.
Sipërfaqe: 107m²
Çmimi: 450
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon
Kodi: 2696
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit