Banesë me qira
300.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2024
Është shikuar 61 herë
 

Ipet me qira Lokali 35m2 në Bregun E diellit (mrapa furres Qerimi 2 ) Kompleksi Vellezrit Asllani

Hapesire Afariste 35m2
Banjo

Lokali i Pershtatshem per veprimtari te shumta si zyre , Dyqan Shitje etj

Çmimi: 300€

Zone e banuar dhe mjafte e frekuentuar , ndertim i ri dhe cilesor.

Tel. 045 298 289
+383/ 45298289(VIBER).

#banesa #prishtina #qira #lokal #breguidiellit

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit