Banesë me qira
350.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2024
Ndryshuar me 02.03.2024
Është shikuar 1191 herë
 

Banese me qira
Breg i diellti Banesat e BardhaPosedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi: 350 €
Kodi i shpalljes: 5269

Për tjera zgjedhje dhe INFO

→ www.agjencionimax.com

Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Max ©

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit