Banesë me qira
330.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 25 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️Çmimi: 330????

▪️mbrapa SunnyHill Coffe,, me 60m², kati 1, me sistem te ngrohjes qendrore si dhe ka klime , me kushte shumë të mira banimi është e pa mobiluar si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit
▪️Banjo
▪️Depo.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit