Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️Çmimi: 400€????

▪️Rr:"Afrim Zhitia", me 80m2 kati 1, ka termokos dhe klime, komplet e Renovuar, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë ndamas,
▪️2 Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit