Banesë me qira
250.00 €

  • te ambulanta,banesat e kuqe, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 43 herë
 

Ipet banesa me qira 52m2 Përdhesë , Bregu i Diellit (te ambulanta , banesat e kuqe)
250€ /Muaji.

1 Dhomë Gjumi
Sallon,
Kuzhinë
Trapezari
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka ujë dhe rrymë 24h.
Me lift funksional.

Banesa është e mobiluar me paisje funksionale, dhe shumë e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit