Banesë me qira
370.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 31 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Xhambazet. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e parë, mbi Albi Market.
Sipërfaqe: 70m²
Çmimi: 370
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Depo
• Ballkon
Kodi: 2879
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove...
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit