Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 42 herë
 

▪️Rr:"Afrim Zhitia", kati 1, me 80m², #me termokos dhe klimë, komplet e renovuar, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës,
▪️Kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit