Banesë me qira
650.00 €

  • Bregu i diellit , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 32 herë
 

Penthouse me qera, gjendet në " Bregun e Diellit (afër Banesave të Standardit) ndërtues “Agro Trade dhe FIDOLA"
Banesa posedon:
• 1 ???? Sallon Kuzhinë & Tryezari
• 3 ???? Dhoma të fjetjes
• 2 ???? Banjo
• 1 ????
• 1 Utilit
• Shpajz
Si dhe terasë 70 m²
• Hapësirë e mjaftueshme për ????️
Kati i 7- të.
Hyrja eshte e pajisur me dy ashensor.
Lëshohet vetëm për familjar ????‍????‍????‍????
Cmimi : 650 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit