Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 30 herë
 

▪️Afër Royal Mallit, në kompleksin Dafina, kati 3 me lift funksional, me 89m², me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës
▪️Kuzhinë me tryezari
▪️2 Dhoma gjumi
▪️Banjo,
▪️Wc, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit