Banesë me qira
350.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 26 herë
 

Ipet banesa me qira 80m2, Bregu I Diellit , banesat e Kuqe ( Te Ambulanta ) Ngrohje me Termokos

350€ /Muaji

2 Dhomë Gjumi
Sallon, Kuzhinë ndaras
Banjo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.
Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale, me ngrohje Termokos, dhe shume e pershtatshme per banim.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit