Banesë me qira
250.00 €

  • Bregu i diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e kuqe te Ambullanta. Banesa eshte komplet e mobiluar , ka hapesire me gjberim perballe baneses gjithashtu dhe park per femije.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Koridor
Cmimi: 250 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit