Banesë me qira
250.00 €

  • Afer Al Petrolit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes me qira 2 dhomëshe Bregu i Diellit banesat e bardha afer Al Petrollit, me 65m2 kati 2-të. Çmimi: 250€.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhome te gjumit
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa është Komplet e mobiluar në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289

+383/ 45 298 289 (VIBER)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit