Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, te Banesat e Standardit,rruga Ndue Perleshi. Banesa është e mobiluar në tërësi shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka hapësirë të mjaftueshme për familjarë. Ndodhet në katin e parë.
Posedon garazh dhe depo.
Sipërfaqe: 57m²
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor
Kodi: 3086
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit