Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit????, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Bregun e Diellit????

▪️Çmimi: 250€????

▪️Në Rrugën: ''Hilmi Rakovica'', kati 4 pa lift, me 50m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️Dhomë gjumi
▪️Banjo,
▪️Ballkon me pamje nga qyteti, dhe
▪️Nënkulm.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit