Banesë me qira
300.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 23325

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, lokacion shumë i përshtatshëm për banim dhe me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Në çmim përfshihen të gjitha shpenzimet përpos rrymes.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit