Banesë me qira
500.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Lëshohet me qira banesa te Bregu i Diellit, tek Xhambazet. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet në katin e parë.
Sipërfaqe: 87m²
Çmimi: 500
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• WC
• Koridor
• Ballkon
045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit