Banesë me qira
230.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 44 herë
 

▪Te posta e vogel, afer Oxfordit, me 105m2, kati 1, nxemje me termokos, e pershtatshme dhe per zyre, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪2 dhoma gjumi,
▪️2 banjo dhe
▪️2 ballkon,
▪️podrum.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit