Banesë me qira
220.00 €

  • Kompleksi Dafina, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 30.04.2021
Është shikuar 11 herë
 

Lëshojë banesë me qera
Banesa gjendet në kompleksin " Dafina" - Bregu i diellit - Prishtinë.
Banesa posedon 56 m² me këtë renditje dhe e mobiluar si në foto.
• Kati përdhese
• Sallon dhe kuzhinë
• Një dhomë gjumi
• Shpajz
• Banjo

• Nxemje qendrore, ujë të nxehtë 24h dhe parking të mjaftueshëm.
Çmimi: 220/ muaj

Lëshohet vetëm për familjar!
Kontakti:
Tel 044/393-777
Whatsapp +38344393777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit