Banesë me qira
200.00 €

  • Bregu i Diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 22 herë
 

Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, banesa gjendet perball shkolles fillore”Iliria,, kati i 5, dhe posedon;
Sallon me kuzhin
Nje dhome gjumi
Banjo
Shpajz
Dy ballkona, gjendet perball shkolles fillore”Iliria,, kati i 5

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit