Banesë me qira
200.00 €

  • Banes me qira ne Bregun e diellit, Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 19 herë
 

Afër bukatores, me 50 m2, kati 4 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,
Vetëm rryma paguhet prej shpenzimev.
Lirohet me 1 Korrik.
044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit