Banesë me qira
200.00 €

  • Breg Diellit perball Shfmu "Iliria", Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 117 herë
 

Banese me qira ne Breg Diellit perball Shfmu "Iliria"
Banesa eshte e mobiluar

Banesa posedon:

•Sallon dhe Kuzhine
•Dhome gjumi
•Banjo
•Taras


Çmimi 200€

• Nr. Tel : +38348662447 /+38349254115
• Viber / Whatsapp : +383 48 662 447 /+383 49 254 115
• Email : efrealestate21@gmail.com
• Per me shume oferta vizitoni zyren tone :Dardani Rruga "28 Nëntori"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit